Takie Jedyne to marka pod, którą kryją krótkie serie wyrobów tekstylnych oparte na symbolice wzorów oraz wysokiej jakości materiałów i wykonania. Pościele, zabawki i odzież domowa koordynowane są w zestawy tworzące spójną całość, ograniczającą stylistyczny i wizualny chaos. Jest to szczególnie istotne w tak wyjątkowym miejscu jakim jest Dom. Takie Jedyne poprzez starannie dobrane surowce i techniki realizacji są bezpieczne i naturalne. Do tego zdobią bawią i uczą.

HERBSTZEITLOS

Wielka przygoda z pierwszym udziałem naszej malutkiej firmy w dużej imprezie targowej zaczęła się od ... zapakowania samochodu. Nie było to łatwe gdyż do jednej „paki” musiały się zmieścić wyroby, którymi zamierzaliśmy oczarować niemiecką klientelę jak i wszystkie elementy ekspozycji. Do tego staraliśmy się aby załadunek zabezpieczyć przed uszkodzeniami no i aby jego wysokość nie przekroczyła poziomu umożliwiający swobodne korzystanie z lusterka wstecznego.

Zainteresowanie wypełnieniami z ziaren i ich łusek narodziło się z ciekawości i potrzeby. Ciekawość wynikła z zaskoczenia, jakiego doznałam w czasie lokowania w gościnnym pokoju, mojego gościa z Niemiec,który ku mojemu ogromnemu zaskoczeniu z samochodu wyjął wielką torbę z....własną pościelą.